Łatwa praca zdalna z Intellinet
Od ponad miesiąca jesteśmy zamknięci w domach i większość z nas pracuje zdalnie. Co jest największą zmorą pracy z domu? Słabe połączenie internetowe! Wiemy jak temu zaradzić.
2020-04-27, 15:33

Kiedy zostaliśmy zmuszeni do nowej rzeczywistości, największym problemem okazało się być słabe połączenie internetowe. Całe rodziny potrzebują nagle dostępu do sieci - wszyscy na raz. Dzieci mają lekcje online, studenci wykłady, dorośli pracują zdalnie i prowadzą wideokonferencje z klientami i współpracownikami a internet nie daje rady.

Praca zdalna z internetem w całym domu może być łatwiejsza mając nieprzerwany dostęp do sieci z każdego miejsca w domu. Każdy z domowników może być połączony ze swojego urządzenia - laptopy, smartfony czy tablety nie są zagrożeniem dla siły sygnału.

System Wi-Fi Whole Home Mesh AC1200 od Intellinet oferuje bezproblemowe połączenia z siecią domową w pomieszczeniach o powierzchni od 280 do 418 m2. System tworzy inteligentną siatkę połączeń pomiędzy 3 jednostkami wchodzącymi w skład systemu. Dzięki temu można szybko uzyskać połączenie w dowolnym miejscu w domu z jedną z jednostek systemu MESH o najlepszym sygnale w danym miejscu. Będąc w obrębie sieci system sam dobierze jednostkę MESH o najlepszym sygnale, która obsłuży np. smartfon czy laptop. Przemieszczając się po domu jednocześnie korzystając z sieci użytkownik będzie automatycznie przełączany pomiędzy jednostkami MESH o najsilniejszym sygnale, bez jakiejkolwiek przerwy w transferze danych.

Konfiguracja i zarządzanie na wielu urządzeniach

System Wi-Fi Whole Home Mesh AC1200 można skonfigurować używając komputerów czy laptopów z systemami Windows i Mac OS X (przez połączenie bezprzewodowe lub przewodowe Ethernet) oraz smartfonów czy tabletów dzięki aplikacji Intellinet - dostępnej w Google Play, Android Market lub Apple App Store. W celu konfiguracji systemu wystarczy wykonać kilka prostych i intuicyjnych kroków dzięki czemu każdy zakątek naszego domu będzie w obrębie sieci o silnym i stabilnym sygnale.

Więcej o urządzeniui: https://netinet.pl/routery-bezprzewodowe-WIFI/10834-Domowy-system-WiFi-Whole-Home-Mesh-AC1200-Dual-Band-Giga-LAN.html 

KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
PR & Marketing Manager
2moro
503 119 029
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.