Intellinet na KIKE oraz MIŚOT 2019
W dniach 18-20 listopada w Łodzi odbył się wspólny event dwóch organizacji zrzeszających lokalnych operatorów telekomunikacyjnych - konferencja KIKE oraz zjazd MIŚOT.
2019-11-27, 12:31

Nie mogło nas tam zabraknąć. Intellinet od wielu lat dostarcza sieciowy sprzęt pasywny i aktywny do rynku ISP i telko. Event okazał się dużym sukcesem organizatorów, prawie 1000 uczestników, mnóstwo wystawców, wiele interesujących wykładów, szkoleń i paneli dyskusyjnych oraz niezapomniane wieczorne gale integracyjne.

Towarzysząca eventowi wystawa była dla nas priorytetem. To znakomita okazja zaprezentowania produktów i sprzętu, nowości i kierunku rozwoju marki. Zainteresowanie naszym stoiskiem było ogromne.

Powodzeniem cieszył się wszelkiego typu sprzęt aktywny jak switche z wyświetlaczami LCD i z kombinacją portów LAN/PoE i portów światłowodowych (modele: 561327, 561303, 561310), media konwertery i okablowanie światłowodowe a także sprzęt instalacyjny do okablowania miedziowego począwszy od szafy wiszącej z nowej linii (918398) i stojaka rackowego (714648), przez patch panele, gniazdka sieciowe, patch kable, skończywszy na zarządzalnej po IP listwie zasilającej (163682). Standardowo uwagę zwracała nasza zaciskarka z testerem (780124), którą wielu uczestników miało okazje osobiście przetestować.

Odwiedzającym nasze stoisko szczególnie do gustu przypadł zestaw 3 urządzeń bezprzewodowych w technologii MESH (525725). Zademonstrowanie tego produktu od razu zaowocowało kilkoma kontraktami sprzedażowymi co nas ogromnie cieszy bo wśród wystawców byli czołowi producenci tego typu urządzeń. Na pewno przyczyniła się do tego doskonale dobrana specyfikacja produktu, jego odpowiednio wypozycjonowana cena oraz niewątpliwie zaufanie naszych klientów do marki Intellinet, na które stale pracujemy od niemal 30 lat.

Do zobaczenia na kolejnych eventach!

KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
PR & Marketing Manager
2moro
503 119 029
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.